*** Penzion Astoria /ubytovanie Spindleruv Mlyn

Penzion Spindleruv Mlyn Astoria
 
Rodinný nefajčiarsky penzión Astoria s krásnym výhľadom na Krkonoše v blízkosti lyžiarskej trate Medvedín ponúka svojim hosťom v priebehu celého roka ubytovanie v dvojposteľových izbách a apartmánoch až pre 4 osoby vybavených kúpeľňou a toaletou, SAT-TV.

Penzión Astoria leží v Špindlerovom Mlyne vo výške 700m nm a je situovaný na slnečnej južnej stráni s nádherným výhľadom na celé mesto a údolie rieky Labe.

Špindleruv Mlýn penzión Astoria ubytovanie
Penzión je v prevádzke od roku 1990 a v roku 2003 bol kompletne zrekonštruovaný. Kapacita ubytovania je 42 lôžok v 13-ti izbách a to v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách a apartmánoch. Všetky izby majú svoje sociálne zariadenie, TV a SAT.

Penzión Astoria reštaurácia - stravovanie
V útulnej reštaurácii penziónu Astoria je možné prežiť nejeden príjemný večer na horách. Raňajky vám budú prestreté formou švédskeho stola. Možnosť polpenzie. V letných mesiacoch na vás čaká príjemné posedenie spojené s grilovaním na vonkajšej terase.

Špindl služby penziónu Astoria
Penzión je veľmi dobre prístupný a má svoje vlastné parkovisko, ktoré je zadarmo. V objekte sa nachádza lyžiareň. Posteľná bielizeň, uteráky a osušky sú samozrejmosťou. Internetové pripojenie wifi k dispozícii.

Dovolenka v Krkonošiach Penzion Astoria aktivity v okolí
Poloha penziónu Astoria v Špindlerovom Mlyne je ideálna pre letné túry do celých Krkonôš. V zimnom období sú nadosah bežecké trate a to pre náročných športovcov, tak aj pre rekreačné bežkárov. Na svoje si prídu aj vyznávači zjazdového lyžovania a snowboardu - penzión sa nachádza len 5 minút chôdze od lanovej dráhy Medvedín a necelých 12 minút od zjazdových tratí Svätý Peter. Doprava z penziónu je možná aj Skibusom - zadarmo. Po celý rok máte možnosť navštíviť Aquapark, ktorý je necelých 5 minút chôdze od penziónu.

V prípade vášho záujmu vám v penzióne zabezpečia lukratívne výlety či už do Poľska, Prahy alebo treba Safari parku vo Dvore Králové nad Labem. Tiež si môžete objednať vyhliadkové lety zo štartom z vrchlabského letiska, ktoré je vzdialené 13 km. Na Labské priehrade si môžete požičať loďky k romantickým prechádzkám a tiež si tu môžete zarybárčiť.
Penzion Spindleruv Mlyn Astoria - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - hotel má reštauráciuPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - možnosť pripojenia na internetPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - k dispozícii letná terasaPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Spindleruv Mlyn Astoria - Izby s vlastnou toaletou